Lotniska.info

Mamy już 386 lotnisk! Zobacz statystyki

Praga Ruzyne

Międzynarodowy Port Lotniczy Praga Ruzyne to ważne Europejskie lotnisko. Ma ogromny potencjał rozwojowy a najbliższym celem jest uruchomienie kolejnego pasa startowego.Kod IATA: PRG
Państwo: Czechy
Kontynent: Europa


 
Źródło: (PRG) Czytano: 14289 razy, Pobierz PDF

Inne Lotniska tego państwa: » Praga Ruzyne
» Brno Tuřany - Brno-Tuřany Airport
» Lotnisko Ostrawa – Ostrava Airport Leoš Janáček
» Lotnisko Karlovy Vary Airport
» Port lotniczy Pardubice

Opinie o lotnisku (2)

Czy informacje na temat tego lotniska okazały się przydatne, a może byłeś na tym lotnisku lub wiesz coś czym chciałbyś się podzielić z nami? Dziel się swoją wiedzą z innymi podróżującymi!
  • SZLAG BY WAS TRAFIŁ Z DOJAZDEM .

  • Pozwole sobie tutaj wpisac swoje doswiadczenie z lotniskiem w Pradze. Na lotnisko mozna dojechac z centrum miasta za 30min, wystarczy jechac zielonym metrem A na stacje Dejvicka a pozniej autobusem nr. 119.

    Jezeli ktos przyjezdza samochodem, to chyba najlepszy i najtanszy jest parking tuz obok lotniska Goparking, na dodatek maja promocje i przy wpisaniu kodu LET601 otrzymujesz 10-15% znizki.
    Rezerwacje mozna zrobic wprost tutaj:

    www.goparking.cz/rezervace/krok1/?promo=LET601

Lotniska.info nie identyfikuje się jak i nie utożsamia się ze wszystkimi treściami znajdującymi się w portalu, jednocześnie redakcja portalu zastrzega sobie prawo do usuwania, redagowania, skracania tekstów zabronionych przez prawo, obrażających osoby trzecie, wulgarnych, lub w każdy inny sposób naruszających zasady współżycia społecznego.

Komentarz

*Twoja opinia:
Kod:

Polecane