Lotniska.info

Mamy już 386 lotnisk! Zobacz statystyki
Booking.com
2016-06-01Pozostałe

Drony hit tegorocznych komunii

Komunie Święte od lat stanowią wielkie wyzwanie dla rodziców, dzieci w nich uczestniczących. Jest to ogromne przedsięwzięcie zarówno logistyczne, jak i finansowe. Niestety bywa i tak, że zbytnie zaangażowanie w jakość i wizualną oprawę, przytłacza w zupełności duchowy charakter tej imprezy.

 

Księża oraz osoby wiary katolickiej od lat zwracają uwagę na ten fakt. Zaznaczyć jednak należy, że żyjemy w kraju, w którym religia, jeszcze do niedawna była przedmiotem obowiązkowym. Wiek 8 lat nie daje gwarancji zrozumienia powagi charakteru sakramentu Komunii Świętej i świadomego wyboru religii katolickiej. Część rodziców bierze udział w tej „szopce” z czystego pragmatyzmu i dla nich właśnie oprawa całej uroczystości ma największe znaczenie.

 

Internet zahuczał ze zdwojoną siłą, gdy trafiło do niego zdjęcie 8-letniej dziewczynki, która do komunii przyjechała karetą ciągniętą przez dwa białe konie. Można by rzec: „Kto bogatemu zabroni”. I choć kościół dwoi się i troi, by ograniczyć wystawność uroczystości Komunii Świętej m. in. ujednoliceniem stroju uczestników. Jednak pomysłowi rodzice zawsze znajdą sposób, by wyróżnić swoją pociechę.

 

Rodzice i goście komunijni stają przed jeszcze jednym poważnym zadaniem: wyborem prezentu. Kiedyś szczytem marzeń dla dzieci był rower czy zegarek. Wraz z rozpowszechnianiem się nowych technologi, wśród prezentów pojawiły się pegazusy, konsole do gier, komputery i laptopy czy smartfony. W zeszłym roku królowały quady, w tym komunijnym hitem są drony. I choć dla jednych taki prezent to „wielka przesada”, dla innych dron to nietuzinkowy prezent, który z pewnością zapewni dużo radości i moc atrakcji obdarowanemu.

 

Drony to maszyny latające, których siła nośna oparta jest najczęściej na 4 śmigłach napędzanych energią płynącą z akumulatora. Sterowanie dronem obywa się za pomocą fal radiowych przekazywanych miedzy nadajnikiem a odbiornikiem zamontowanym w maszynie. W bogatej ofercie dronów znajdują się minidrony, drony rekreacyjne i jednostki profesjonalne. Drony rekreacyjne to idealne wyzwanie dla 8-latków. Modele te są średnich rozmiarów i posiadają zaawansowany system stabilizacji lotu, dzięki czemu są łatwe w pilotażu. Umożliwiają dowolne eksplorowanie przestworzy oraz łatwe wykonywanie podniebnych ewolucji np. kręcenie beczek. Niektóre modele posiadają wmontowaną kamerę, która umożliwia kręcenie filmów i wykonywanie fotografii. Taki prezent komunijny to nie lada gratka dla każdego chłopca. Możliwość doskonalenia umiejętności pilotażu czy utrwalania świata z podniebnej perspektywy gwarantują, że prezent będzie dostarczał radości obdarowanemu przez długi czas.

Czytano: 1636 razy, Pobierz PDF
Booking.com

Komentarze (0) Dodaj

 • http://salexrumer.site/

  Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
  captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  and more than 8400 another subtypes of captchas,
  with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
  You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

  Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
  You read it - then IT WORKS!
  Good luck!


  http://salexrumer.site/
  XRumer201708yy

 • http://xrumersale.site/

  Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
  captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  and more than 8400 another size-types of captchas,
  with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
  You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

  Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
  You read it - then IT WORKS!
  Good luck!


  http://xrumersale.site/
  XRumer201708yy

 • wh0cd125044 augmentin 875 mg

 • wh0cd248841 cheapest cialis Seroquel Prices

 • wh0cd279453 atenolol

 • wh0cd432579 generic levitra

 • wh0cd653968 Generic Augmentin order synthroid

 • wh0cd726674 buy amoxil without prescription propranolol

 • wh0cd836985 Cafergot clindamycin sale

 • wh0cd926690 cymbalta 60 mg

1 2 3 4 Następna » 

Komentarz

*Komentarz:
Kod:

Polecane

darmowe fora