Lotniska.info

Mamy już 386 lotnisk! Zobacz statystyki
Booking.com
2015-12-21Pozostałe

Jak mądrze wynająć samochód przed przylotem?

Wynajęcie auta już dawno przestało być skomplikowanym i drogim rozwiązaniem. Coraz więcej osób decyduje się na wynajem pojazdu na długi lub krótki okres, ponieważ uznaje taką możliwość za dużo atrakcyjniejszą niż zakup własnych czterech kółek. Na co zatem zwrócić uwagę przy przeglądaniu ofert poszczególnych firm na lotniskach? Poniżej kilka prostych rad.

 

W dzisiejszych czasach wszystko można załatwić przez internet. Zatem tutaj kierujemy swoje pierwsze kroki by dowiedzieć się więcej. Wystarczy w dowolną wyszukiwarkę wpisać, np.: wynajem samochodów lotnisko w Krakowie i już mamy listę dostępnych na lotnisku Balice oraz w tym mieście wypożyczalni. W sieci znajdziesz również wiele porównywarek cenowych, które wskażą Ci najniższą cenę lub pakiet posiadający najwięcej interesujących Cię opcji. Należy zawsze zwrócić uwagę na koszty dodatkowe, czy auto posiada limit kilometrów jakie można przejechać oraz czy jest ubezpieczone. Jeśli tak to w jakim zakresie. Zalecamy pełne ubezpieczenie aby uniknąć niepotrzebnych nerwów.

 

Jeżeli już znajdziemy dogodną dla nas wypożyczalnię samochodów w Krakowie warto sprawdzić czy dana firma posiada jakąś ofertę promocyjną. Jeśli wynajmujemy auto z wyprzedzeniem, właśnie przed przylotem, to istnieje duża szansa, że otrzymamy lepszą cenę niż przy wynajmie na ostatnią chwilę. Cześć wypożyczalni oferuje również rabaty okresowe, np.: w okresie mniejszego ruchu w interesie. Cena może się również różnić od dnia tygodnia. Koszt wynajmu pojazdu w weekend będzie mniejszy niż w tygodniu.

 

Nie można zapominać także o oddaniu auta w odpowiednim stanie. Należy dokładnie zaznajomić się z postanowieniami umowy co do użytkowania pojazdu. Niektóre firmy nie życzą sobie aby użytkownik palił papierosy w środku samochodu lub chcą aby auto było oddane czyste. Za niezastosowanie się do tego typu warunków można spotkać się z dodatkową opłatą. Bardzo ważne jest także terminowe oddanie pojazdu, gdyż w przypadku jego przekroczenia, wynajmujący może naliczyć opłatę za kolejny dzień lub karę za spóźnienie. Lepiej zatem być zawsze w zgodzie z regulaminem!

Czytano: 1538 razy, Pobierz PDF
Booking.com

Komentarze (0) Dodaj

  • Nie każda osoba zamierzająca odwiedzić tego rodzaju placówki usługowe jak wypożyczalnie aut świetnie wie, jaki konkretny model wozu go interesuje. Dlatego właśnie wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje tak wielorakie modele oraz marki pojazdów. Jedynie w ten sposób wynajem samochodów Poznań będzie możliwy dla dosłownie każdego zainteresowanego. Dodatkowo, również niezdecydowani na pewno znajdą tutaj odpowiedni pojazd dla siebie. W tym wybieraniu niezwykle cenne będą pytania pracownika, jak i jego wiedza dotycząca poszczególnych modeli pojazdów. Przede wszystkim powinno się ustalić w jakim celu odbywać się będzie wynajem aut Swarzędz. Chodzi tutaj oczywiście o cel naszej jazdy, jak i liczbę osób. Wszak zupełnie inny samochód będzie potrzebny do rodzinnej podróży, inny do podróży na wakacje, a jeszcze inny na wypad za miasto w dwójkę czy na służbową podróż. Z tego powodu właśnie wypożyczalnia aut Swarzędz ma tak dużo samochodów do wypożyczenia. Nie chodzi oczywiście tylko i wyłącznie o to jak wzrokowo będzie wyglądał samochód, ale również o to, w co dodatkowo zostanie wyposażony.
    Nie zawsze zdajemy sobie z faktu, iż wypożyczalnia samochodów Swarzędz daje nam wiele opcji. Nie tylko dobrania idealnego wozu do swoich oczekiwań oraz potrzeb. Chodzi o to, że w wypożyczalniach wynajem samochodów w Swarzędzu nie musi kończyć się na wybraniu jakiegoś auta i sfinalizowaniu formalności. Zawsze wynajem aut w Swarzędzu jest dla każdego. Wobec tego wypożyczalnia samochodów Swarzędz może być odwiedzona zarówno przez osoby żyjące samotnie, pary z dzieciakami, jak i osoby jadące w podróż służbową. Niektórym ludziom oczywiście wystarczy to wyposażenie, jakie pojazd ma w standardzie. Zawsze jednak w przypadku, gdy autem przemieszczać się będą także dzieciaki wypożyczalnia aut Swarzędz udostępnia na przykład odpowiedni fotelik dla najmłodszych. Natomiast wszyscy ci, którzy chcą pożyczonym samochodem przewozić na przykład rowery to na pewno zainteresują się opcją wynajęcia również nowoczesnego bagażnika. Czyli wypożyczalnia samochodów Swarzędz dba naturalnie o zadowolenie swoich klientów.

Komentarz

*Komentarz:
Kod:

Polecane

darmowe fora