Lotniska.info

Mamy już 386 lotnisk! Zobacz statystyki
Booking.com

Wietnam, czyli niekończące się możliwości

Pozostałe - 2018-09-12
Wietnam jest państwem zlokalizowanym w Azji Południowo – Wschodniej, na Półwyspie Indochińskim. Ten wiekowy, a jednocześnie bardzo fascynujący kraj, jest w stanie dogłębnie poruszyć serce, a także zmysły podróżnika.
Czytaj dalej »
 

Jak właściwie zadbać o walizkę w podróży?

Pozostałe - 2018-05-28
Ostatnią rzeczą, jaka jest nam potrzebna, gdy wyjeżdżamy na wczasy, są problemy z bagażem. Nie zdarza się to często, lecz wiadomo, że wypadki chodzą po ludziach. Dlatego najlepiej zabezpieczyć się na wszelką ewentualność. Podstawą jest solidna walizka, która na pewno nas nie zawiedzie. W celu zminimalizowania ryzyka warto dobrze zastanowić się nad wyborem konkretnego modelu, a później skrupulatnie o niego dbać. Prawdopodobnie jednak najważniejsze będą konkretne sposoby zabezpieczania walizki tuż przed podróżą. Przedstawiamy je wszystkie w tym poradniku.
Czytaj dalej »
 

Jak zaplanować wakacje w Egipcie?

Pozostałe - 2018-03-08
Marzysz o niezapomnianych wakacjach, podczas których nie tylko odpoczniesz i zapomnisz o stresach dnia codziennego, ale również zobaczysz coś fascynującego? W takim wypadku Egipt okaże się trafionym wyborem kierunku turystycznego. Ten piękny kraj opływany od północy przez Morze Śródziemne, a od wschodu przez Morze Czerwone, przecięty wstęgą Nilu, co roku przyciąga miliony spragnionych odpoczynku i wrażeń turystów z Polski i ze świata.
Czytaj dalej »
 

Wynajem helikoptera na własne potrzeby? Wybierz SkyPoland

Pozostałe - 2018-02-12
Podróżuj z klasą, oglądaj korki na drogach wyłącznie z lotu ptaka i ciesz się komfortem oraz otaczającym Cię luksusem. Wynajem helikoptera to usługa, która dedykowana jest osobom, które oczekują perfekcji w najmniejszych szczegółach, oraz wygody i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Lider indywidualnego transportu helikopterem - SkyPoland - gwarantuje, że podróż, którą zamierzasz odbyć, na długo zapisze się w Twojej pamięci jako jedno z najlepszych i najbardziej ekscytujących wspomnień.
Czytaj dalej »
 

Jakie cechy powinien mieć dobry parking przy lotnisku?

Pozostałe - 2018-01-03
Szukasz dobrego parkingu przy lotnisku? Bezpiecznego i taniego? Sprawdź, czy spełnia 5 poniższych kryteriów, by mieć pewność, że wybrałeś dobrą ofertę.
Czytaj dalej »
 

Kreta - teren z naszych wyobrażeń.

Pozostałe - 2017-11-10
Gdy wyobrażamy sobie wyspę idealną, co widzimy? Piaszczystą plażę, tereny spacerowe i dużo słońca? To wszystko nie musi być tylko naszym wyobrażeniem, bowiem takie miejsce już istnieje.
Czytaj dalej »
 

Jakie cechy powinien mieć dobry parking przy lotnisku?

Pozostałe - 2017-09-29
Jakie cechy powinien spełniać parking przylotniskowy, by można było uznać go za odpowiedni do bezpiecznego i wygodnego pozostawienia samochodu?
Czytaj dalej »
 

Za leczenie w czasie urlopu zapłacisz polisą turystyczną

Pozostałe - 2017-07-19
Wyjazd za granicę na wakacje często jest planowany z dużym wyprzedzeniem i bardzo wyczekiwany. To czas, w którym każdy chce zapomnieć o swoich troskach i kłopotach. Każdy chce zapomnieć o niepowodzeniach i zmartwieniach. To wreszcie czas, w którym każdy chce jak najbardziej zregenerować swoje siły i nabrać energii na kolejne miesiące pracy i normalnego działania.
Czytaj dalej »
 

Wyjeżdżasz do Gruzji? Pamiętaj o ubezpieczeniu...

Pozostałe - 2017-06-26
Gruzja to nie tylko kraj pełen tradycji i bogatej historii. W tym państwie panuje również dzikość natury oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy. Jeszcze możemy nacieszyć się brakiem zaawansowanej infrastruktury turystycznej, która dla wielu bywa prawdziwym magnesem, i poczuć egzotykę pogranicza Europy oraz Azji.
Czytaj dalej »
 

Niezapomniane wakacje w Egipcie - jak się do nich...

Pozostałe - 2017-05-25
Egipt - kolebka cywilizacji, królestwo pustyni i monumentalnych budowli. Egzotyczny charakter tego kraju, gwarantowana pogoda oraz ciekawe atrakcje przyciągają co roku wielu turystów. Jeśli masz ochotę poznać to niesamowite państwo, nie podejmuj decyzji o wyjeździe spontanicznie. Przygotuj się do urlopu i przemyśl, co chcesz zobaczyć, zwiedzić i poznać. Dzięki temu gdy już wylądujesz w Egipcie, będziesz miał opracowany plan wycieczki, a Twoim jedynym zmartwieniem będzie to, by zapamiętać z wakacji jak najwięcej.
Czytaj dalej »
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następna » 

Polecane

darmowe fora